Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data przylotu
Pasażerowie (maksimum 9 osób)

Bilety z Wrocławia do Paryża od 79.00 PLN
Wylot z:
Wrocław, Polska PL
Przylot do:
Paryż, Francja FR

Lotnisko wylotu:

Wrocław Strachowice (WRO)

Lotnisko przylotu:

Beauvais-Tille (BVA)

Promocja aktualna do: 2017-12-31

Data podróży: od 2017-12-03 do 2018-04-01


Tanie bezpośrednie loty z Wrocławia do Paryża tanimi liniami Ryanair. Wylot z portu lotniczego Wrocław Strachowice (WRO), przylot do portu lotniczego Beauvais-Tille (BVA). Bezpośrednie loty liniami Ryanair w sezonie letnim 2017 trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki oraz niedziele. Wylot z Wrocławia we wtorki o godz 07:20, lądowanie w Paryżu o godz 09:25, w czwartki o godz 12:10-14:15 oraz w niedziele o godz 19:30-21:35. Loty relacji odwrotne z Paryża Beauvais do Wrocławia także 3 razy w tygodniu, we wtorki o godz 09:50-11:45, czwartki o godz 14:40-16:35 oraz niedziele o godz 22:00-23:55. Wraz z nadejściem sezonu jesienno-zimowego 2017/2018 linie Ryanair wprowadzają nowy rozkład lotów na trasie Wrocław-Paryż. Loty trzy razy w tygodniu w każdą środę i niedziele o godzinie 19:30-21:35 oraz w piątek 15:35-17:40. Połączenia z Francji do Wrocławia także w środy, piątki i niedziele w godzinach 22:00-23:55. Sprawdź cenę i rezerwuj swój tani lot do Paryża online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Wylot
Czas podróży: 25h 0m / 1 przesiadka
2018-01-28 13:45 Wrocław (WRO)
2018-01-29 14:45 Paryż (BVA)
1
FR 4318
2018-01-28 13:45 Wrocław (WRO)
2018-01-28 15:30 Bolonia (BLQ)
FR
2
FR 4303
2018-01-29 12:50 Bolonia (BLQ)
2018-01-29 14:45 Paryż (BVA)
FR
Przylot
Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio
FR 8935
FR
2018-02-04 21:10 Paryż (BVA)
2018-02-05 00:05 Wrocław (WRO)
Oferta
Cena: 282 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio
FR 8934
FR
2018-01-28 18:40 Wrocław (WRO)
2018-01-28 20:45 Paryż (BVA)
Przylot
Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio
FR 8935
FR
2018-02-04 21:10 Paryż (BVA)
2018-02-05 00:05 Wrocław (WRO)
Oferta
Cena: 343 PLN
Wylot
Czas podróży: 15h 20m / 1 przesiadka
2018-01-28 07:10 Wrocław (WRO)
2018-01-28 22:30 Paryż (ORY)
1
FR 1072
2018-01-28 07:10 Wrocław (WRO)
2018-01-28 08:35 Edynburg (EDI)
FR
2
TO 3629
2018-01-28 19:30 Edynburg (EDI)
2018-01-28 22:30 Paryż (ORY)
TO
Przylot
Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio
TO 8935
FR
2018-02-04 21:10 Paryż (ORY)
2018-02-05 00:05 Wrocław (WRO)
Oferta
Cena: 453 PLN
www.lotydoparyza.com.pl Loty do Paryża