Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data przylotu
Pasażerowie (maksimum 9 osób)

Bilety z Poznania do Paryża od 99.00 PLN
Wylot z:
Poznań, Polska PL
Przylot do:
Paryż, Francja FR

Lotnisko wylotu:

Poznań Ławica (POZ)

Lotnisko przylotu:

Beauvais-Tille (BVA)

Promocja aktualna do: 2017-12-31

Data podróży: od 2018-02-04 do 2018-10-01


Tanie loty z Poznania do Paryża tanimi liniami Wizzair. Wylot z portu lotniczego Poznań Ławica (POZ), przylot do portu lotniczego Beauvais-Tille (BVA). Bezpośrednie loty w sezonie letnim 2017 dwa razy w tygodniu w środy oraz niedziele. Wylot z Poznania o godz 14:10, lądowanie w Paryżu o godz 16:10. Loty relacji odwrotnej z Paryża do Poznania także 2 razy w tygodniu (środy, niedziele) o godz 16:40-18:35. Linie lotnicze Wizzair w sezonie jesienno-zimowym oferują połączenia na trasie Poznań-Paryż dwa razy w tygodniu. Wylot w każdą środę i niedziele w godzinach 14:35-16:40. Połączenia powrotne z Paryża do Poznania także dwa razy w tygodniu (środa, niedziela) w godzinach 17:10-19:05. Promocyjne ceny biletów lotniczych z Poznania do Paryża. Sprawdź cenę i rezerwuj swój tani lot do Paryża 7 dni w tygodniu.

Wylot
Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio
W6 1921
W6
2018-05-06 15:20 Poznań (POZ)
2018-05-06 17:20 Paryż (BVA)
Przylot
Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio
W6 1922
W6
2018-05-13 17:50 Paryż (BVA)
2018-05-13 20:45 Poznań (POZ)
Oferta
Cena: 442 PLN
Wylot
Czas podróży: 18h 55m / 1 przesiadka
2018-05-06 20:55 Poznań (POZ)
2018-05-07 15:50 Paryż (BVA)
1
FR 5123
2018-05-06 20:55 Poznań (POZ)
2018-05-06 23:35 Girona (GRO)
FR
2
FR 9107
2018-05-07 14:05 Girona (GRO)
2018-05-07 15:50 Paryż (BVA)
FR
Przylot
Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio
FR 1922
W6
2018-05-13 17:50 Paryż (BVA)
2018-05-13 20:45 Poznań (POZ)
Oferta
Cena: 450 PLN
Wylot
Czas podróży: 11h 0m / 1 przesiadka
2018-05-06 07:40 Poznań (POZ)
2018-05-06 18:40 Paryż (CDG)
1
W6 1901
2018-05-06 07:40 Poznań (POZ)
2018-05-06 08:50 Londyn (LTN)
W6
2
U2 2439
2018-05-06 16:20 Londyn (LTN)
2018-05-06 18:40 Paryż (CDG)
U2
Przylot
Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio
U2 1922
W6
2018-05-13 17:50 Paryż (CDG)
2018-05-13 20:45 Poznań (POZ)
Oferta
Cena: 497 PLN
www.lotydoparyza.com.pl Loty do Paryża